Ile kosztują bilety do Suntago?

Suntago Wodny Świat to największy aquapark nie tylko Polsce, ale także w całej Europie. Wielu fanów tego typu rozrywki nie mogło doczekać się jego otwarcia. Od lutego bieżącego roku, można już cieszyć się jego atrakcjami. Ile kosztuje wstęp? Co oferuje park? Czy warto pojechać? Przeczytaj nasz artykuł!

Gdzie mieści się aquapark Suntago?

Suntago Wodny Świat to aquapark znajdujący się w miejscowości Wręcza pod Mszczonowem. To dobra lokalizacja, ponieważ mieści się między Łodzią a Warszawą, nieopodal węzła trasy S8 i DK50. Suntago zajmuje ok. 20 ha powierzchni, więc jest naprawdę ogromną przestrzenią, wypełnioną po brzegi różnymi atrakcjami. Czego można się spodziewać? Przede wszystkim jedną z głównych atrakcji jest basen o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, dzika rzeka, symulator surferski, a także fale, niczym te nadmorskie.

3 strefy Suntago

Suntago podzielony jest na trzy strefy. Pierwsza to ta relaksacyjna, w której można odpocząć „w cieniu” prawdziwych palm. Będzie ich tam aż 700! Oprócz tego w tym obszarze znaleźć będzie można ogromny basen o wielkości 1000 metrów kwadratowych, a także mniejszy umiejscowiony obok ogromnego ogrodu, o powierzchni 20000 metrów kwadratowych. Co ciekawe, ogród ten ma otwierany dach, więc w słoneczne dni można się tam nawet opalić! Druga strefa to wodna dżungla Jamango, w której znajdują się zjeżdżalnie o łącznej powierzchni aż 3 km. Co więcej, będzie można tam zjechać z najdłuższej, krytej zjeżdżalni w Europie, o długości 320 metrów! Miejsce to wyposażono także w różne atrakcje, przywodzące na myśl prawdziwą dżunglę, np. rwącą rzekę czy fale. Ostatnia strefa to saunarium, gdzie znajdują się gabinety masażu, baseny zdrowotne, solaria oraz ponad 10 różnego rodzaju tematycznych saun.

Ile kosztują bilety do Suntago?

Wyjazd do Suntago nie jest najtańszą opcją, jednak warto pamiętać, że wycieczka tego typu jest rozrywką na cały dzień, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Ile kosztują bilety? Bilet całodzienny, do wszystkich trzech stref, dla osoby dorosłej to koszt 129 zł w dzień roboczy i 139 zł w weekend. Seniorzy zapłacą za bilet na cały dzień (weekend) 129 zł. Bilet 4-godzinny w weekend, dla osoby dorosłej kosztuje 119 zł, dla seniora 109 zł, a w dzień powszedni odpowiednio 109 zł i 99 zł. Bilet 2-godzinny dla osoby dorosłej w weekend to koszt 99 zł, a dla seniora 89 zł. W dni robocze z kolei, ceny 2-godzinnego wejścia wynoszą odpowiednio 89 i 79 zł. Bilet na cały dzień do strefy Jumango dla dziecka to koszt 79 zł (dzieci do 120 cm wzrostu) oraz 89 zł (dzieci do 16 lat). Bilet 4-godzinny dla dziecka do strefy Jumango kosztuje 59-69 zł. Dzieci mogą korzystać tylko ze strefy Jamango. Strefa Relax i Jumango w weekend, dla osoby bez zniżek, kosztuje 124 zł, za cały dzień pobytu, natomiast dla seniora 114 zł. Bilet na 2 dni do wszystkich stref dla osoby dorosłej kosztuje 258 zł.